sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
17 Ocak 2018 - Çarşamba 12:26 Bu haber 987 kez okundu
 
Yayla ortaokuldan kan bağışı
Zonguldak'ın köklü okullarından Yayla Ortaokulu ile Kızılay Derneği Zonguldak Şubesi tarafından ortaklaşa organize edilen Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında okulun idarecileri, öğretmenleri ve veliler tarafından kan bağışında bulunuldu.
Sağlık Haberi
Yayla ortaokuldan kan bağışı

"AMACIMIZ ÖĞRENCİLERİMİZE KAN BAĞIŞI KONUSUNDA DUYARLILIKLARINI ARTTIRMAK VE SEVDİRMEKTİR"

 

Okulun sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerinin yanı sıra kan kampanyası düzenlenmesinden dolayı çok büyük mutluluk duyduklarını belirten okul müdürü Ahmet Bozdemir; "Öğretmen ve velilerimiz kan bağışında bulunarak farklı bir etkinliğe imza attık. Burada asıl amacımız öğrencilerimize kan bağışı konusunda duyarlılıklarını arttırmak ve sevdirmektir. Bu nedenle başta Kızılay Derneği Müdürü Dr. Ömer Selim Alan başta olmak üzere diğer sağlık personellerine, öğretmenlerimize ve velilerimize bu duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederim "dedi.

 

"KAN BAĞIŞINA ÇOK İHTİYACIMIZ VAR"

 

Kızılay Derneği Müdürü Dr. Ömer Selim Alan ise, "Yayla Ortaokulumuzun böylesine önemli bir konuda kan bağışında bulunarak örnek teşkil etmiştir. Öğretmenlerimize ve velilerimize güzel bir kan bağışı organizasyonu yaptık. Mevsim itibariyle havaların çok soğuk olması nedeniyle kan bağışına çok ihtiyacımız var. Bu nedenle başta okul müdürümüz Ahmet Bozdemir olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Bu duyarlı davranışları diğer okullarımızda ve kurumlarımızda da görmek istiyorum" dedi. 

Kaynak: Editör: Press67
Etiketler: Yayla, ortaokuldan, kan, bağışı,
Yorumlar
Haber Yazılımı