sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
16 Kasım 2018 - Cuma 16:20 Bu haber 2083 kez okundu
 
Vedat Vecdi Akça, Ak Parti'den aday adayı oldu
Politika Haberi
Vedat Vecdi Akça, Ak Parti'den aday adayı oldu

 

TCDD Çatalağzı Lojistik Müdürü Vedat Vecdi Akça, görevinden istifa ederek, AK Parti'den Çatalağzı Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.  AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Orhan Gebeş’e aday adaylığı formunu veren Vedat Vecdi Akça, Çatalağzı'da AK Parti'nin bayrağını dalgalandırmak istediklerini söyledi.

 

Vedat Vecdi Akça'ya başarılar dileyen Başkan Orhan Gebeş şöyle konuştu: “Çatalağzı aşkı ile Vedat bey partimize ve teşkilatımıza gelerek müracaatını yaptılar. Öncelikle çıkmış olduğu bu yolda kendisine başarılar diliyorum. Bu sorumluluğun altına girmek ve taşımak bizleri de gururlandırıyor. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

 

Çatalağzı'na hizmet etmek için yola çıktığını, hayallerinin olduğunu ve bunları gerçekleştirecek bilgi, tecrübe ve cesaretinin olduğunu açıkladığını söyleyen Vedat Vecdi Akça'da şöyle konuştu: “Çatalağzı'na hizmet etmek için yola çıktım. Hayallerim var. Bunları gerçekleştirecek tecrübe ve cesaretim var. Çatalağzı'na hizmet etmeye hazırım. Projelerim hazır. İnşallah Çatalağzı'nın tarihinde yerimi alacak eserlerin altına imzamı atacağım. Demiryolcu olarak ekip çalışmasına inan bir insanım. Sporcu olarak ta karar ve yeteneği olan bir insanım. Yöneticilikte kendimi yetiştirdim. Çatalağzı ile ilgili hazırladığım projelerim ile ilgili önümüzdeki günlerde bilgi vereceğim.  Bundan 5 yıl öncede Çatalağzı'ndan aday adayı olarak yola çıkmıştım. Partimizin gösterdiği aday arkadaşıma oyumu verdim ve arkasında dimdik durdum. Bugünde ben dahil diğer tüm aday adayı arkadaşlarım partimizin göstereceği adayın arkasında dik duracağını ve destek vereceğine inancım tamdır. Kararımın şahsıma ve Çatalağzı'na hayırlı olsun" dedi.  

 

Kaynak: (BD) - Barış DOĞAN Editör: Barış DOĞAN
Etiketler: Vedat, Vecdi, Akça,, Ak, Parti'den, aday, adayı, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı