sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
24 Mart 2018 - Cumartesi 23:52 Bu haber 1368 kez okundu
 
Vali Çınar, Milletvekili Çaturoğlu ile Emniyet Müdürünü ziyaret etti
Politika Haberi
Vali Çınar, Milletvekili Çaturoğlu ile Emniyet Müdürünü ziyaret etti

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Bayburt Grup tarafından Zonguldak Merkez TIR Parkı alanına yapılacak olan 3 bin 500 kişilik Caminin temel atma töreninden sonra Vali Ahmet Çınar’ı ziyaret etti. Milletvekili Çaturoğlu daha sonra Emniyet Müdürü Metin Turanlı’yı ziyaret etti.

 

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nun bürosundan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Bayburt Grup tarafından Zonguldak Merkez TIR Parkı alanına yapılacak olan 3.500 kişilik Caminin temel atma töreninden sonra Valiliğe geçen Milletvekili Çaturoğlu, Vali Ahmet Çınar ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Sayın Çınar ile özellikle eğitim alanında yapılacak yatırımlar başta olmak üzere, sağlık, TOKİ, Teknopark, OSB gibi birçok konuyu ele aldılar. Gökçebey ilçemizde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Gökçebey ortaokuluna yıkım kararı verilmesi nedeniyle 2018 yılı ilköğretim yatırım programına yeni bir ortaokul planlaması yapılmasını isteyen Çaturoğlu, ayrıca emeklilerimiz için TOKİ tarafından Kdz. Ereğli’de yapılacak olan konutların arsasının yeniden ele alınması talebinde bulundu.

 

Valilik ziyaretini tamamlayan Çaturoğlu, İl Emniyet Müdürlüğüne geçerek İl Emniyet Müdürü A.Metin Turanlı ile bir araya geldi. Turan’lı ile Alaplı, Ereğli, Kilimli ve Gökçebey ilçelerimizde yapılması planlanan Emniyet müdürlükleri, Emniyet amirlikleri ve karakol planlamaları üzerinde bilgi paylaşımında bulundular.

 

Diğer taraftan Bayburt Grubu tarafından tır parkında yapılacak olan 3 bin 500 kişilik Caminin kente hayırlı olmasını temennilerinde bulunan Çaturoğlu, emeği geçenleri de tebrik etti.

Kaynak: Editör: Press67
Etiketler: Vali, Çınar,, Milletvekili, Çaturoğlu, ile, Emniyet, Müdürünü, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı