sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
03 Haziran 2018 - Pazar 12:04 Bu haber 1959 kez okundu
 
Türk Ocağı iftarda buluştu
Zonguldak Haberi
Türk Ocağı iftarda buluştu

Türk Ocakları Zonguldak Şubesi Dedeman Otel'de iftar programı düzenlendi.

 

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programına Türk Ocakları Genel Başkanı Mehmet Öz, Ak Parti Milletvekili Adayı Polat Türkmen,  siyasi parti temsilcileri, daire müdürleri, STK temsilcileri üyeler katıldı.

 

İftar öncesinde ise Kur’an-ı Kerim ve dualar okundu. Okunan ezanla birlikte oruçlar açıldı. Katılım yoğun oldu. Türk Ocakları Genel Başkanı Mehmet Öz'ün de katıldığı iftar programının sonunda Genel başkan bir konuşma yaparak Türk İslam coğrafyasında yaşanan sıkıntıları dile getirerek millet olarak her zamankinden çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğunu söyledi. Arakandan Kudüs'e, doğu Türkistan’dan Kerkük'e kadar soydaşlarımızın ve dindaşlarımızın dertleri ile ilgilenmek hepimizin üzerinde bir yük olduğunu ifade eden Mehmet Öz katılanlara ve programı tertipleyen Zonguldak Türk Ocağının reisi ve yönetimine teşekkür etti.

 

Milletvekili adayları Polat Türkmen ve Aydın Tümen'in de katıldığı programa Türk Ocağının ilk reisi Turgut Hamzaçebi de eşi ile katılarak misafirlerle tek tek ilgilendi. Daha sonra hatıra fotoğrafı çekilerek program sona erdi.

Kaynak: Editör: Press67
Etiketler: Türk, Ocağı, iftarda, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı