sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
12 Haziran 2018 - Salı 23:39 Bu haber 2303 kez okundu
 
Taner Kayı, Çatalağzı pazaryeri esnafına projelerini anlattı
Politika Haberi
Taner Kayı, Çatalağzı pazaryeri esnafına projelerini anlattı

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Zonguldak 4. Sıra Milletvekili adayı Taner Kayı, Zonguldak ve Kozlu Kadın Kolları ile birlikte Çatalağzı Pazaryeri esnafını ziyaret ederek projelerini anlattı.

 

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ve Milletvekili seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Zonguldak 4. Sıra Milletvekili adayı olan Taner Kayı, MHP Zonguldak İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner,  Kozlu İlçe Kadın Kolları Türkan Özdemir ve Asenalar ile birlikte Çatalağzı Pazaryeri esnafını ziyaret etti.

 

Pazaryeri esnafı ve alıveriş yapan vatandaşlar ile konuşan Taner Kayı, partililerinin göreve geldiği yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler vererek, esnaftan ve vatandaşlardan 24 Haziran'da yapılacak olan seçimlerde kendilerinden destek istedi. Kayı; “24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimleri öncesi seçim çalışmalarımı aralıksız olarak sürdürüyoruz. İl Kadın Kolları Başkanımız Mevlüde Yalçıner, Kozlu İlçe Kadın Kolları Türkan Özdemir ve kadın kolları üyelerimiz ile Pazaryeri esnafımızı ve vatandaşlarımız ziyaret ederek sorunları hakkında bilgiler aldık. Esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza göreve geldiğimizde yapacağımız projeler hakkında bilgiler verdik. Kendilerinden seçimlerde partimize destek olmalarını istedik" dedi.

 

Kaynak: (BD) - Barış DOĞAN Editör: Barış DOĞAN
Etiketler: Taner, Kayı,, Çatalağzı, pazaryeri, esnafına, projelerini, anlattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı