sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
13 Mart 2018 - Salı 13:52 Bu haber 862 kez okundu
 
Özveriyle çalışan doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın bayramını kutluyorum
Sağlık Haberi
Özveriyle çalışan doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın bayramını kutluyorum

ZDOD Genel Başkanı Kefeli, Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı:

 

"Özveriyle çalışan doktorımın ve sağlık çalışanımızın bayramını kutluyorum"

 

Zonguldak Diyaliz-Organ Nakli ve Kronik Hastalar Dayanışma Derneği (ZDOD) Genel Başkanı Ayhan Kefeli, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Genel Başkan Kefeli, Tüm hekimlerin ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp bayramını kutladığını ifade ederek, “14 Mart günü Tıp Bayramı olarak ilan edilmiş ve bu anlamlı gün doktorlarımıza ithaf edilmiştir. Sağlığın her şeyden önce geldiği, sağlığın olmadığı yerde huzurun da olamayacağı hayatta sağlığımızın ve huzurumuzun temini için özveriyle çalışan her bir doktorumuzun ve sağlık çalışanımızın Tıp Bayramını kutluyorum" dedi.

 

Diyaliz-Organ Nakli ve Kronik Hastalar Dayanışma Derneği Genel Başkanı Ayhan Kefeli, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

 

Genel Başkan Kefeli, Tüm hekimlerin 14 Mart Tıp bayramını kutladığını ifade ederek, “Halkımızın sağlığı için canla başla çalışıp gecesini gündüzüne katan doktorlarımız için, her yıl 14 Mart günü Tıp Bayramı olarak ilan edilmiş ve bu anlamlı gün doktorlarımıza ithaf edilmiştir. Zonguldak ilimizdeki hastanelerde, toplum sağlığı merkezlerinde, aile sağlığı merkezlerinde, 112 acil sağlık hizmetlerinde ve Türk Silahlı Kuvvetlerinde doktorlarımız üstlerine düşeni fazlasıyla yapmakta ve özveriyle her yardım isteyene yardımcı olmaktadırlar. Sağlığın her şeyden önce geldiği, sağlığın olmadığı yerde huzurun da olamayacağı hayatta sağlığımızın ve huzurumuzun temini için özveriyle çalışan her bir doktorumuzun Tıp Bayramını kutluyor, bir gün değil her gün teşekkürü hak eden Doktorlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın bayramını kutluyorum" dedi.

Kaynak: Editör: Barış DOĞAN
Etiketler: Özveriyle, çalışan, doktorlarımızın, ve, sağlık, çalışanlarımızın, bayramını, kutluyorum,
Yorumlar
Haber Yazılımı