Fare zehiri içerek intihara teşebbüs etti
Bonzai kullanmış halde bulunan genç kurtarılamadı
2'şer kez ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı
Bir günlük hasılatları Mehmetçik Vakfına...
Yolun karşısına geçerken otomobil çarptı: Feci şekilde can verdi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Sömestr tatili bitti ve ders zili çaldı!
Milli boksör Elif Güner'in acı günü!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Her Salı günleri vatandaşların sorunlarını dinleyecek!
Emniyet müdürü hakim karşısında…
Haber Detayı
20 Eylül 2017 - Çarşamba 15:34 Bu haber 384 kez okundu
 
“Öğrenciler bizim geleceğimizdir”
Zonguldak'ta İlköğretim Haftası kutlama töreni Rüzgarlımeşe İlkokulu'nda gerçekleştirildi. Törende konuşan Vali Ahmet Çınar, “Öğrenciler bizim geleceğimizdir. Geleceğimizi onlar şekillendirecek. Biz onları nasıl yetiştirirsek onlara ne kadar değer verirsek geleceğimiz o kadar güzel olur. Her insanın dünyayı değiştirebildiğini tarihte de olduğu gibi bu günde görebiliyoruz”.
Eğitim Haberi
“Öğrenciler bizim geleceğimizdir”

Okul bahçesinde gerçekleştirilen törene Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek, daire müdürleri davetliler ve öğrenciler katıldı. İlk öğretim haftası kutlama töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı'mızın okunmasıyla başladı. İsmail Doruk Aydın isimli öğrencinin konuşmasının ardından Damla Güven isimli öğrenci şiir okudu. Okul Müdürü Ferit Karadayı günün anlam ve önemine dair konuşmasından sonra öğrenci Turgut Çelik tarafından "Okula Dönüş" şiiri okundu.

 

 

Törende konuşan Vali Ahmet Çınar, "Öğrenciler bizim geleceğimizdir. Geleceğimizi onlar şekillendirecek. Biz onları nasıl yetiştirirsek onlara ne kadar değer verirsek geleceğimiz o kadar güzel olur. Her insanın dünyayı değiştirebildiğini tarihte de olduğu gibi bu günde görebiliyoruz. Bu ilimle, siyasetle ve spor ile olur. Dolayısı ile biz çocuklarımızın her birine şehrimizi değiştirebilecek büyük potansiyeller olarak görmek zorundayız. Ve ona göre de onlara kıymet vermek zorundayız. Tabi çocuklarımıza sabah sınıflara koyup akşama kadar öğretmenlerimizin nezaretinde bırakmak öğretmenler açısından çok büyük bir kıymettir" diye konuştu.

 

 

Yöresel halk oyunları gösterisiyle ilköğretim haftası kutlama programı sona erdi.

Kaynak: Editör: Press67
Etiketler: “Öğrenciler, bizim, geleceğimizdir”,
Yorumlar
Haber Yazılımı admatic.com.tr, adm-pub-101717488141, DIRECT, improvedigital.com, 912, RESELLER