sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
19 Ocak 2018 - Cuma 21:28 Bu haber 1861 kez okundu
 
MHP İl Başkanı Ayan,
MHP Zonguldak İl Başkanı Hamdi Ayan, Başbakan Binali Yıldırım'ın Zonguldak ziyareti ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Politika Haberi
MHP İl Başkanı Ayan,

Bir önceki Zonguldak ziyaretinde Başbakan Binali Yıldırım'ın MHP İl Başkanlığı'nı da ziyaret etmesi kamuyounda büyük memnuniyet yaşatmıştı.

Başbakan Binali Yıldırım'ın AK Parti kongresi için Zonguldak'a gelmesi beklenirken ziyareti öncesinde MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, samimi açıklamalarda bulundu. Yıldırım'ın Zonguldak ziyaretinin kentin makus kaderinin bir dönüş günü olacağını aktaran Ayan, TTK'ya işçi alınmasıyla ilgili de düşüncelerini dile getirdi.

Ayan, "Başbakan Binali Yıldırım’ın şehrimize gelmesini bir fırsat olarak görmekteyiz. İnancım şudur ki, bu geliş Zonguldakımızın makus kaderinin bir dönüş günü olacaktır. TTK ya işçi alınmasının sağlanacağı ve taşeron sisteminde çalışıp daimi işçi kadrosuna geçemeyen çalışanlarınızın mağduriyetinin giderileceği ve Zonguldağımızın kalkınmada öncelikli iller arasına alınmasının bir fırsatı önümüze gelmektedir. Bahse konu bu beklentilerimiz MHP Genel Başkanımıza Devlet Bahçeli’ye de bildirilmiştir. Cumhur İttifakı başka bir değişle Milli Mutabakatın şehrimize katacağı çok güzel günler bizleri beklemektedir" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Press67
Etiketler: MHP, İl, Başkanı, Ayan,, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı