Kamyonete çarpan motosiklet alev alev yandı
44 yaşındaki kadın intihar etti
Devrilen beton mikserinin sürücüsü yaralandı
Dr. Hasan Koca'yı döven 2 kişi sağlık kontrolünden geçirildiler. İşte görüntüleri
2,5 kilo ele geçirildi. 2 kişi tutuklandı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Dr. Hasan Koca, olayında sıcak gelişme. 2 kişi gözaltında…
Zonguldak Fotoğraf Derneği Koca'ya yapılan saldırıyı kınadı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Caner, "Takıma katkı için takvim bastırdık. Talep yok"
Karla kapanan köy yolları ekiplerce açılıyor
Haber Detayı
19 Ocak 2018 - Cuma 21:28 Bu haber 960 kez okundu
 
MHP İl Başkanı Ayan,
MHP Zonguldak İl Başkanı Hamdi Ayan, Başbakan Binali Yıldırım'ın Zonguldak ziyareti ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Politika Haberi
MHP İl Başkanı Ayan,

Bir önceki Zonguldak ziyaretinde Başbakan Binali Yıldırım'ın MHP İl Başkanlığı'nı da ziyaret etmesi kamuyounda büyük memnuniyet yaşatmıştı.

Başbakan Binali Yıldırım'ın AK Parti kongresi için Zonguldak'a gelmesi beklenirken ziyareti öncesinde MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, samimi açıklamalarda bulundu. Yıldırım'ın Zonguldak ziyaretinin kentin makus kaderinin bir dönüş günü olacağını aktaran Ayan, TTK'ya işçi alınmasıyla ilgili de düşüncelerini dile getirdi.

Ayan, "Başbakan Binali Yıldırım’ın şehrimize gelmesini bir fırsat olarak görmekteyiz. İnancım şudur ki, bu geliş Zonguldakımızın makus kaderinin bir dönüş günü olacaktır. TTK ya işçi alınmasının sağlanacağı ve taşeron sisteminde çalışıp daimi işçi kadrosuna geçemeyen çalışanlarınızın mağduriyetinin giderileceği ve Zonguldağımızın kalkınmada öncelikli iller arasına alınmasının bir fırsatı önümüze gelmektedir. Bahse konu bu beklentilerimiz MHP Genel Başkanımıza Devlet Bahçeli’ye de bildirilmiştir. Cumhur İttifakı başka bir değişle Milli Mutabakatın şehrimize katacağı çok güzel günler bizleri beklemektedir" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: Press67
Etiketler: MHP, İl, Başkanı, Ayan,, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı admatic.com.tr, adm-pub-101717488141, DIRECT, improvedigital.com, 912, RESELLER