sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
30 Ocak 2018 - Salı 18:06 Bu haber 722 kez okundu
 
Kaya'ya Demir'den görevi devraldı
Geçtiğimiz günlerde Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Zonguldak Şubesinin 12’inci olağan genel kurulu seçimlerinde Ümit Kaya başkan seçilmişti. Bugün dernek binasında devir teslim töreni yapıldı. Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Zonguldak Şubesi eski Başkanı Nurettin Demir, başkanlığa seçilen Ümit Kaya’ya mühür’ü teslim etti.
Spor Haberi
Kaya'ya Demir'den görevi devraldı

DEMİR; ‘’GÖREV GELDİĞİMİZDE İLK OLARAK BİRLİK BERABERLİĞİ SAĞLADIK’’

 

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Zonguldak Şubesi eski Başkanı Nurettin Demir, göreve geldikleri günden beri ilk olarak derneğin birlik beraberliğini sağladıklarını söyleyerek, ‘‘’Görev süresince gerek ban gerek yönetim kuruluna göstermiş olduğunuz ilgi destek için teşekkür ediyorum. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz Perşembe günü Derneğimizin 12’inci genel kurul toplantısı yapıldı. Bu toplantı da Ümit Kaya arkadaşımıza başkanlık laik görüldü. Kendisini yakı nen tanırım ve severim. 2015’de göreve geldiğimiz zaman bildiğiniz gibi dernek bazında 7 yıllık bir dernek özlemi vardı. Daha doğrusu dernekte birlik beraberlik yoktu. Biz ilk önce birlik beraberliği sağlamak amacıyla sosyal projeler yaptık. Bunu da başardığımıza inanıyorum. Şimdi Ümit Kaya arkadaşımıza derneğin mührünü teslim edeceğiz. Aynı başarıyı aynı birlik beraberliği kendisinin de yürüteceğine canı gönülden eminim. Biz dışarıda olsak da canı gönülden abisi olarak yanında olacağımıza buradan belirtmek istiyoruz’’dedi.

 

KAYA; ‘’NURETTİN DEMİR’İN HAKEMLERİN ÜZERİNDE ÇOK BÜYÜK EMEKLERİ VAR’’

 

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Zonguldak Şubesi Başkanı Ümit Kaya, eski Başkan Nurettin Demir’in hakemlerin üzerinde çok büyük emekleri olduğunu ifade ederek, ‘’Biz buradan eski dernek başkanımız Nurettin Demir hocamıza ve yönetim kurulu üyelerine öncelikle çok teşekkür etmek istiyoruz. Akabinde daha önce Dernek yönetiminde bulunmuş dernek başkanlarına ve yönetimlerini de buradan çok teşekkür etmek istiyoruz. Nurettin hocamız bu camiada bizim için önemli yer tutan hocamız. Dernek başkanlığı sürecinde gerek bu dönem gerekse önce ki dönemlerde Zonguldak hakemliğine çok büyük emekleri geçmiştir. Benim için duygusal biran. Nurettin hocamız benim çok değer verdiğim bir hocam. Benim üzerimde çok büyük emekleri vardır. BU görevi de ondan almak beni çok heyecanlandırıyor. Emanetine sonuna kadar sahip çıkacağımıza hakem ve gözlemcilerimize laik olacağımıza buradan tekrar söylemek istiyorum. Nurettin hocamıza” şunu sormuştum, üzülüyor musun hocam diye? Sadece ban şunu söylemişti. Sana bıraktığım için üzülmüyorum da camiadan biraz kopacağıma üzülüyorum diye. Nurettin Demir hocamız kesinlikle camiadan kopmamıştır. Her zaman bizimle beraberdir. Gerek toplantılarımızda ve yemeklerimizde bize desteğini esirgeyemeyecektir. Ben Nurettin Demir hocamıza ve yönetimine böyle bir emaneti bize bıraktıkları için teşekkür ediyoruz’’ şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör: Press67
Etiketler: Kaya'ya, Demir'den, görevi, devraldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı