sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
31 Ocak 2018 - Çarşamba 17:46 Bu haber 752 kez okundu
 
Eşyaları kullanılamaz hale gelen aileye Başkan Yılmaz sahip çıktı
Kozlu ilçesine bağlı Güney Mahallesi'nde sobadan kaynaklanan yangın sonucu evi yanarak kullanılmaz hale gelen aileye Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz sahip çıktı.
Zonguldak Haberi
Eşyaları kullanılamaz hale gelen aileye Başkan Yılmaz sahip çıktı

Başkan Yılmaz Yanan evin taban, tavan, elektrik, boya ve mutfak dolaplarını yaptırdı. Güney Mahallesi Muhtarı Şükran Baykan’da evin mobilya ve perdelerini yardımsever bir işadamından temin ederek Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz ile birlikte ev sahibine teslim etti.

 

Evinin yeni halini gören ev sahibi ise gözyaşlarını tutamayarak Kozlu belediyesi Başkanı Yılmaz’a teşekkür etti. Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, Kozlu Belediyesi'nin vatandaşların iyi ve kötü günlerinde her daim yanlarında olduklarını dile getirdi. Başkan Yılmaz, "Güney Mahallesinde 3 çocuklu Ayhan Ailesinin evinde yangın felaketi yaşandı. Ekiplerimizin burada yaptığı incelemelerden sonra kullanılamaz duruma geldiği yönünde rapor tutulan evin aile fertlerinin imkanlarının evi yaptırmaya müsait olmadığından sağlıklı bir ortamda yaşamını sürdürmesini sağlamak için belediyemizin imkanları ile evin bakım onarım tamiratını yaptırdık. Aile fertlerine teslim ettiğimiz evimiz çok güzel olmuş, güle güle otursunlar. Aile fertlerimize bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, yenilenen evlerinde mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamalarını temenni ediyorum. Rabbim böyle sıkıntıları bir kez daha yaşatmasın. Kozlu Kaymakamımız Ahmet Karakaya’ya da Yardım ve destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör: Press67
Etiketler: Eşyaları, kullanılamaz, hale, gelen, aileye, Başkan, Yılmaz, sahip, çıktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı