sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
09 Ekim 2018 - Salı 17:48 Bu haber 1513 kez okundu
 
Efe tur aşure dağıttı
- Haberi
Efe tur aşure dağıttı

 

Efe Tur işletmecisi Ömer Özcan, Muharrem ayı etkinlikleri kapsamında "Bir Aşure Bin Berekettir" diyerek çarşı yazıhanesi önünde vatandaşlara aşure ikramında bulundu.

 

Efe Tur'un aşure dağıtımına Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Fikret Zaman, Milliyetçi Hareket Partisi Merkezi İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy, Zonguldak Kahveci ve Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Alparslan Küçük, Efe Tur'un işletmecisi Ömer Özcan, firma işletmecileri, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

 

Okunan duanın ardından Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ve Efer Tur İşletmecisi Ömer Özcan tarafından vatandaşlara aşure ikramında bulunundu. Efe Tur'un aşure dağıtımı büyük ilgi gördü.

 

Efe Tur'un işletmecisi Ömer Özcan etkinliğe katılanlara teşekkür ederek, "Muharrem Ayı Kuranı Kerim'de kıymet verilen dört aydan bir tanesidir. Bu mübarek ay dolayısıyla bizde Efe Tur olarak Zonguldak halkına aşure yaptırdık ve dağıttık. Dualarımızın kabul olması dileğiyle Muharrem ayımızı kutluyorum ve halkımızın katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Kaynak: (BD) - Barış DOĞAN Editör: Barış DOĞAN
Etiketler: Efe, tur, aşure, dağıttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı