sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
05 Ocak 2018 - Cuma 17:04 Bu haber 1375 kez okundu
 
Çaturoğlu'ndan İl Sağlık Müdürü Güner’e hayırlı olsun ziyareti
Zonguldak Ak Parti Milletvekili Faruk Çaturoğlu, İl Başkanı Zeki Tosun, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan ve Yönetim Kurulu üyeleri birlikte İl Sağlık Müdürlüğüne atanan Uzman Dr. Ertuğrul Güner’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde hayırlı olsun dediler.
Politika Haberi
Çaturoğlu'ndan İl Sağlık Müdürü Güner’e hayırlı olsun ziyareti

Ziyarette bir açıklama yapan Ak Parti Milletvekili Faruk Çaturoğlu; "Öncelikle 2018 yılının hayırlı işler ve hayırlı yatırımlar olmasını diliyoruz. Geçtiğimiz günlerde Genel Müdürümüzü ziyaret ettik ve İl Müdürümüz Ertuğrul Güneri arayıp ödenek sıkıntısının olmayacağını söyledi. Yeter ki Allah Devletimize ve milletimize zeval vermesin. Çok zor günlerden geçtik. Ülkemizin ve Zonguldak’ımızın geleceği için çok şeyler bekliyoruz. Birlik ve beraberlik içeresinde olmak zorundayız. İlimizde önümüzdeki üç yıl içersinde hiçbir doktor açığı kalmayacaktı. Sizlere tekrar yeni görevinizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

 

Milletvekili Faruk Çaturoğlu, İl Başkanı Zeki Tosun ve Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan ve diğer yöneticilerinin kendisine yapılan ziyaretten son derece memnun kaldığını belirten İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Ertuğrul Güner ise şunları söyledi. “Yeni göreve gelmemle birlikte ben ve ekibimiz üzerindeki sorumluluğumuzun farkında ve işimizin zor olduğunu biliyoruz. Sizlerin de desteğinizi üzerimizde hissediyoruz. Zonguldak için elimizden gelen çalışmaları eni iyi şekilde yapacağımıza inanıyoruz. Bir elin nesi var iki elin sesi var mantığı ile hep birlikte güzel işler yapacağımıza inancımız tamdır “dedi.

 

Öte yandan düzenlenen ziyaret sonrasında Milletvekili Faruk Çaturoğlu beraberinde İl ve İlçe başkanları ile birlikte İl Sağlık Müdürlüğü servislerinde çalışan personelleri tek tek ziyaret ederek çalışmalarında kolay gelsin dileklerinde bulundu.   

Kaynak: Editör: Press67
Etiketler: Çaturoğlu'ndan, İl, Sağlık, Müdürü, Güner’e, hayırlı, olsun, ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı