sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
10 Haziran 2018 - Pazar 14:57 Bu haber 5640 kez okundu
 
Belediye Başkanı Aslankılıç, engelliler ile iftarda bir araya geldi
İlçeler Haberi
Belediye Başkanı Aslankılıç, engelliler ile iftarda bir araya geldi

 

Kilimli Belediye Ali Aslankılıç, Kilimlide bulunan engellilere, ailelerine ve engelli camiası için gönüllü olarak çalışan vatandaşlar iftar yemeği verdi.  

 

Kilimli Paflagon Restoran'da yaklaşık 250 kişinin katıldığı organizasyona Kilimli Kaymakamı Armağan Turan, Kilimli Belediye Başkanı Ali Aslankılıç, Çatalağzı Engelliler Derneği başkanı Özcan Albas, engelliler ve aileleri katıldı.

 

Kaymakam Armağan Turan, engellilerle tek tek tanışarak rahatsızlıkları hakkında bilgi aldı.

 

Kilimli Engelliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Aslıhan Aslankılıç Dor,  "İlçemizdeki engellilerin buluşmasına vesile olan bu programı düzenleyen Belediye Başkanımız Ali Aslankılıç'a çok teşekkür ediyoruz. Davetimize icabet eden Kaymakamımız Armağan Turan hanımefendiye, Çatalağzı Engelliler Derneği Başkanı Özcan Albas'a, Kozlu Engelliler Derneği Başkanı İsmail Dilbaz'a, Yardımcısı Umut Fidan'a derneğimize desteklerini esirgemeyen Ziya Gökalp Ortaokulu Müdürü Huriye Berberoğlu'na, Gökkuşağı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdür Yardımcısına, eğitimci ve personellerine, tüm Kilimlili engelli dostlarımıza ve ailelerine dernek yönetimi olarak katılımları için teşekkür ediyoruz. Daha pek çok etkinliklerde bir arada olmayı temenni ediyoruz" dedi. 

Kaynak: (BD) - Barış DOĞAN Editör: Barış DOĞAN
Etiketler: Belediye, Başkanı, Aslankılıç,, engelliler, ile, iftarda, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı