sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
04 Ocak 2018 - Perşembe 16:01 Bu haber 1477 kez okundu
 
Anavatan partisi ülkenin dama taşıdır
Anavatan Partisi Zonguldak teşkilatları tanıtım töreni yapıldı. Törende konuşma yapan Anavatan Partisi Genel Başkan Danışmanı Mehmet İrmek, “Anavatan Partisi inanın arkadaşlar bu ülkenin dama taşıdır. Bunu samimi olarak söylüyorum bu ülkenin geleceğidir Anavatan Partisi. Bu ülkenin kurtuluştur Anavatan Partisi” dedi.
Politika Haberi
Anavatan partisi ülkenin dama taşıdır

Anavatan Partisi’nin Zonguldak teşkilatlarının tanıtım toplantısı düzenlendi. Deniz Köşkü’nde düzenlenen tanıtım toplantısına; Anavatan Partisi Genel Başkan Danışmanı Mehmet İrmek, Anavatan Partisi Zonguldak İl Başkanı Murat Dereli, Merkez İlçe Başkanı Ersun Yıldız, Alaplı İlçe Başkanı Murat Türkoğlu ve Ereğli İlçe Başkanı Musa Türkoğlu ile yöneticiler katıldı.

 

DERELİ: "ZONGULDAK ANAVATAN PARTİSİ’Nİ ÖZLEDİ"

 

Anavatan Partisi Zonguldak İl Başkanı Murat Dereli, “Katılan herkese teşekkür ediyorum. Partililerimizle bugün bir araya geldik. Genel Başkan Danışmanımız Sayın Mehmet İmrek bugün aramızda. Anavatan Partisi olarak eminim ki Zonguldak adına çok güzel şeyler başaracağız. Zonguldak Anavatan Partisi’ni özledi ve bu özlemi halkımızla gidereceğiz” dedi

 

İRMEK: "ANAVATAN PARTİSİ BU ÜLKENİN KURTULUŞTUR"

 

Anavatan Partisi’nin bu ülkenin geleceği ve kurtuluşu olduğunu belirten Anavatan Partisi Genel Başkan Danışmanı Mehmet İrmek’de şunları söyledi:

 

“Yıllardır özlediğimiz tabloyu yaşıyoruz şu an. Tüm Türkiye genelinde Anavatan Partisi’nin bir şahlanışı var. Tabii bu şahlanış öncelikle sevgili Genel Başkanımız İbrahim Çelebi önderliğinde ve çok değerli genel başkan yardımcılarımızın destekleriyledir. Sizler de takdir edersiniz ki ülkemiz gerçekten öyle bir dönemde yaşıyor ki kime sorarsanız sorun herkes hayat pahalılığından ve bilmem nelerden bahsediyor, Biz bunların hiç bir tanesini insanlara anlatmıyoruz. Neden anlatmıyoruz biliyor musunuz, herkes bu ülkenin nerede ve nasıl olduğunu bizlerden daha iyi görüyorlar. Bizleri diğer partilerin ne anlattığı ne yaptığı hiç ilgilendirmiyor, biz hiçbir Siyasi partiyi ne kötülüyoruz ne de övüyoruz. Bizim özelliğimiz Anavatan Partili olmamızdır. Rahmetli Turgut Özal’ın kurmuş olduğu bir partiyiz"

 

" ANAVATAN PARTİSİ’NE GÖNÜL VEREN TÜM KARDEŞLERİMİZİ KUCAKLAYAN BİR AİLEYİZ"

 

"Sevgili genel başkanımızın her zaman söylediği bir şey var arkadaşlar, birlikten beraberlikten yana olan bir partiyiz. Bizde hiçbir zaman ayrımcılık yoktur. Hiçbir ayrım olmadan Anavatan Partisi’ne gönül veren tüm kardeşlerimizi kucaklayan bir aileyiz ve bu Anavatan Partisi ailesinden olduğumuz için de sizler gerçekten çok şanslısınız. 1983 senesinde hiç kimsenin aklımın ucundan dahi geçmediği bir dönemde kurucu lideri merhum Turgut Özal beyefendi yapmış olduğu çalışmalarla Anavatan Partisi siyasi hayata merhaba dedi. Hiçbir kimse Anavatan Partisi’nin 1983 yılında bu noktaya geleceğini hayal bile dahi edemezdi. Ama ne oldu Allah yardım etti ve 1983’de Özal iktidarı ile birlikte bu ülkeyi 10 yıl gibi bir süreçte tek başına yönetme şerefine nail oldu"

 

" ANAVATAN PARTİSİ ÜLKENİN DAMA TAŞIDIR"

 

"Bunun için bizler nasıl bir gömlek giydiğimizi biliyoruz. Sizden ricamız nasıl bir parti görev aldığınızı iyi biliniz. Arkadaşlar her yerde Anavatan Partisi ve tüzüğünü anlatalım. Çünkü Anavatan Partisi inanın arkadaşlar bu ülkede dama taşıdır. Bunu samimi olarak söylüyorum bu ülkenin geleceğidir Anavatan Partisi. Bu ülkenin kurtuluştur Anavatan Partisi. Bu ülkenin varlığıdır Anavatan Partisi. Biz Anavatan Partisi’nde olmaktan ben kendim Mehmet İmrek olarak ne kadar mutlu olduğumu anlatsam inanın kelimeler yetmez ve şerefle o gömleğimi giydim. Anavatan Partisi’nde görev almaktan da onur ve şeref duyuyorum. Kıymetli il başkanımız Murat kardeşimiz ve Ersun başkanımız değerli ilçe başkanlarımız bu göreve Talip olduklarını, bu göreve sandıklarından ne kadar zor bir göreve talip olduklarını bu arkadaşlarımız biliyorlar. Ama arkadaşlar Anavatan Partisi olarak bizde zor kavramı yoktur. Biz Anavatan Partisi olarak her zaman söylediğimiz bir şey var. Bizde zor yok ve ülkeyi yönetmeye talibiz. Allah da nasip edecek ve bu ülkeyi yönetme şerefine de tekrar nail olacağız"

 

"GENEL BAŞKANIMIZIN ÖNDERLİĞİNDE BİZ BU İŞİ BAŞARACAĞIZ"

 

"Şimdi bize herkes gülüyor ya Allah aşkına Anavatan Partisi’de neymiş, efendim yani Anavatan Partisi iktidar mı olacak diyorlar. Değerli genel başkanımızın çok güzel bir söylemi var. Evet belki iktidar olmayacağız arkadaşlar ama bir masanın ayağı olacağız. Bu masanın ayağı olmak da bu ülkede ne kadar önemli olduğunu çok yakın bir zamanda Türk halkı ve bizler göreceğiz. Çok çalışacağız arkadaşlar çok. Rabbim de bize yardım edecek ve İbrahim Çelebi önderliğinde değerli genel başkanımızın önderliğinde biz bu işi başaracağız. Arkadaşlar bu zor değil, buna inanın. Bundan önce Zonguldak’ta değerli başkanlarımız görev aldı hepsine şahsınıza teşekkür ediyorum. Gerçekten çok değerli kardeşlerimizi görüyorum burada, değerli başkan yardımcılarımız, ilçe başkanlarımız var. Bunlar mesailerini Anavatan Partisi’nde harcayacaklardır. İnşallah bundan sonra Birlik beraberlikten ayrılmayacağız. Burada değerli il ve ilçe başkanlarımıza lütfen yardım edelim. Küskünlükleri bir kenara bırakalım, Bütün herkesi Anavatan Partisi çatısı altında toplamaya çalışalım. Bizler bunu başaracak güçteyiz değeli arkadaşlar. Bizler çalışacağız arkadaşlar. Çünkü biz öyle bir partiyiz ki bunu Rabbim inşallah bir de gösterecek. Eşimiz benzerimiz yok arkadaşlar. Bakın bunu net olarak konuşuyorum, bizim Anavatan Partisi olalar eşimiz ve benzerimiz yok. Bizler vatan ve bayrak için ne gerekiyorsa yaparız. Onun için sizlerden ricam Anavatan Partisi Zonguldak il Teşkilatı ilçe teşkilatları olarak başkanlarımıza sahip çıkalım, birlik olalım Rabbim de bize inşallah emeklerimizin karşılığını verecektir”

Kaynak: Editör: Press67
Etiketler: Anavatan, partisi, ülkenin, dama, taşıdır,
Yorumlar
Haber Yazılımı