sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
30 Aralık 2017 - Cumartesi 11:37 Bu haber 1151 kez okundu
 
Anavatan’da Dereli İl, Yıldız ise İlçe Başkanı oldu
Anavatan Partisi Genel Merkezi tarafından Zonguldak İl Başkanlığına Murat Dereli, Merkez İlçe Başkanlığına ise Ersun Yıldız atandı.
Politika Haberi
Anavatan’da Dereli İl, Yıldız ise İlçe Başkanı oldu

Bir süre önce Anavatan Partisi Zonguldak İl Başkanı Yalçın Kiren ve Merkez İlçe Başkanı İzzet Demirci Anavatan Partisi Genel Merkezi tarafından görevlerinden alınmasının ardından Zonguldak İl Başkanlığına Murat Dereli, Merkez İlçe Başkanlığına Ersun Yıldız getirildi.

 

Zonguldak İl Başkanlığına getirilen Murat Dereli ile Merkez İlçe Başkanlığına getirilen Ersun Yıldız Ankara’da Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi ile bir araya gelerek belgelerini aldılar.

 

“ZONGULDAK’IMIZIN SORUNLARI PROBLEMLERİ BİZİM SORUNUMUZDUR”

 

Anavatan Partisi Zonguldak İl Başkanı Murat Dereli,  yaptığı açıklama; “Zonguldak Anavatan Partisi İl Başkanı Yalçın Kiren ve Merkez İlçe Başkanı İzzet Demirci genel merkez tarafından fesine karar verilmişti. Yine Genel Merkez tarafından İl Başkanlığına ben Murat Dereli ve Merkez İlçe Başkanlığına ise Merkez İlçe Başkanlığına Ersun Yıldız’ın ataması yapıldı. Zonguldak’a hayırlı olsun. İl ve ilçe başkanlığı olarak merkez ilçelerimizi ve belde başkanlarımızı hız verip önemli isimlerle görüşmelerimiz tamamlandı. Zonguldak’ımızın sorunları problemleri bizim sorunumuzdur.   Her şeyin takipçisi olacağız. Zonguldak için her şeyin hayırlısı olsun diliyoruz” dedi.  

 

Kaynak: Editör: Press67
Etiketler: Anavatan’da, Dereli, İl,, Yıldız, ise, İlçe, Başkanı, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı